دستگاه فلزیاب
دستگاه فلزیاب
می 13, 2021
alpha turbo
ردیاب آلفا توربو- Alpha Turbo
سپتامبر 11, 2022
طلایاب تصویری

طلایاب تصویری

طلایاب تصویری :

معمولا به طور کلی طلایاب ها را می توان به دو نوع دستگاه طلایاب تصویری و ساده دسته بندی نمود .
که بی شک این دو مدل تفاوت های شایانی با یکدیگر خواهند داشت .

باید بدانید که طلایاب های معمولی قدرت و دقت بسیار پایین تری نسبت به طلایاب های تصویری خواهند داشت که این امر نشانگر کیفیت مطلوب طلایاب تصویری خواهد بود .

توجه داشته باشید که طلایاب های تصویری مزایای بسیاری خواهند داشت و از زمان عرضه به بازار توانسته اند جای طلایاب های دستی را به صورت کامل بگیرند .

به همین دلیل باید گفت : طلایاب های تصویری بهترین نوع طلایاب ها برای کاوش در محل های گوناگون خواهند بود .
اما باید توجه داشته باشید که طلایاب های تصویری خود به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که هر یک از آن ها از نظر ویژگی ها و میزان خدماتی که ارائه می دهند با یکدیگر متفاوت خواهند بود .

توجه داشته باشید که طلایاب های تصویری همانطور که از نام آن ها پیداست می توانند تصویری از محل به حضورتان نشان دهند که این تصویر در انواع مختلف این دستگاه ها متفاوت خواهد بود .

برخی از این فلزیاب های تصویری می توانند تصویری مجازی از فضا ارائه نمایند اما برخی از آن ها تنها به صورت لکه محل دقیق طلا را به شما نشان خواهند داد .

طلایاب تصویری

طلایاب تصویری

فرکانس طلا از هر فلز دیگری بیشتر خواهد بود و به همین دلیل تشخیص دادن آن ساده تر از سایر فلزات خواهد بود و با استفاده از این گنج یاب های تصویری می توانید تمامی فلزاتی که در محل مورد نظر شما وجود دارد را تشخیص داده و محل دقیق آنها را با دقت سانتی متر بدانید .

گنجیاب های تصویری ساختار پیچیده ای نداشته و به همین دلیل تنها کافی است آن را در دست گرفته و با زدن دکمه آن شروع به یافتن فلزات مورد نظر و یا گم شده خود بپردازید .

ویژگی ها و کاربرد طلایاب تصویری :

طلایاب های تصویری ویژگی های منحصر به فرد متفاوتی خواهند داشت که از جمله مهم ترین ویژگی های آن ها میتوان به امکان استفاده در انواع مکان ها اشاره نمود .

چرا که فلزیاب های دستی در صورتی که در محلی با وجود چندین فلز قرار می گرفتند مشکلاتی در ساختار آن ها پیش آمده و بهترین تشخیص را نمی توانستند ارائه نمایند اما طلایاب تصویری این امکان را دارد که با قرار گرفتن در محلی مملو از فلز نیز کار نماید که این باعث پیشرفت در سیستم تشکیل دهنده طلایاب تصویری می باشد .

چرا که می توانید تک تک فلزات موجود در محیط تحت پوشش خود را با ذکر اندازه و نوع آن ارائه نماید .
به همین دلیل در صنایع مختلفی از فلزیاب صنعتی استفاده می شود که یکی از موارد مصرف آن را می توان دولتی دانست که اصلی ترین کاربرد آن خواهد بود .

اما اخیرا بسیاری از کسانی که به دفینه یابی علاقه دارند به خرید این دستگاه رو آورده اند که در این باره می توان گفت : طلایاب تصویری می تواند به عنوان بهترین انتخاب برای دفینه یابی بوده باشد . چرا که این دستگاه خواهد توانست بهترین و دقیق ترین نتیجه را به شما ارائه دهد .

توجه داشته باشید که طلایاب های تصویری به دقت و عملکرد سریع شهرت پیدا کرده اند و به همین دلیل نیز از جمله پرفروش ترین نوع طلایاب ها به شمار می روند .

فلزیاب های تصویری امروزه به یکی از پرفروش ترین دستگاه های بازارایران  تبدیل شده است .

یک فلزیاب تصویری دستگاهی است که قابلیت اسکن زمین و ارائه تصاویر از فلز درون زمین را دارد .

البته منظور از تصویر فلز ، ارائه تصاویر سه بعدی از اندازه و شکل تقریبی فلز زیر زمین است .

فلزیاب های تصویری در مدل های مختلفی وجود دارند و برای اهداف طراحی و تولید شدند .

از دستگاه های تصویری برای کاوش گنج و دفینه ، شناسایی حفره ها ، اتاق های زیرزمینی ، مقبره ها و تونل ها استفاده می شود زیرا با رنگ هایی که نشان میدهد ما میتوانیم بفهمیم که در کجای زمین چاله یا تله و یا طلا وجود دارد .

طلایاب تصویری

طلایاب تصویری

نحوه کار با دستگاه  تصویری:

دستگاه های تصویری در هنگام  اسکن زمین داده های جمع آوری شده از زمین را ذخیره میکند  .

به کمک نرم افزارهای خاصی این اطلاعات را به صورت گراف یا تصاویر سه بعدی ارائه می دهند .

بیشتر دستگاه های تصویری در بازار داخلی از نرم افزار ویژوالایزر استفاده می کنند .

با استفاده از این نرم افزار ها اپراتور به راحتی قادر خواهد بود اطلاعات را تجزیه و تحلیل کند و از وجود یا عدم وجود فلز اطلاع کرد .

خرید طلایاب تصویری :

همان طور که گفتیم سیستم های تصویری قابلیت هایی که دارند می توانند سرعت شما را در کاوش افزایش و موفقیت شما را تضمین کنند.

دستگاه های تصویری در هنگام کاوش جزئیات بیشتری را از محل کاوش و اهداف پنهان در زیر زمین در اختیار کاوشگر قرار می دهد که این باعث می شود در وقت و هزینه کاوشگر صرفه جویی شود .

نوع رنگ ها در سیستم های طلایاب تصویری :

هر طراحی بنابر نوع طراحی خود امکان دارد رنگ خاصی را انتخاب نماید که عمدتاً رنگ کلی در این برنامه‌ها رنگ های قرمز، سبز، آبی، زرد و سفید می‌باشد .

رنگ به صورت رنگ های قرمز، سبز، آبی، زرد و سفید و لکه‌ها به نسبت طراحی نوع برنامه و رنگ‌ها ظاهر می‌گردد .
در بعضی مواقع لکه رنگ پدید آمده روشن ‌تر یا پررنگ تر از رنگ پس زمینه که اکثریت زمینه را گرفته یا دارا است ظاهر می‌گردد ، و امکان این که تصویر یا صدا یا حرکت آنتن برای اهداف غیر آهنی ، دقیقاً در مرکز هدف توسط سیستم ثبت و مشخص نگردد ، وجود دارد .

معرفی شرکت فلزیاب طلایاب گنجیاب پویا :

شرکت فلزیاب پویا به عنوان بزرگترین وارد کننده و پخش کننده انواع سیستم های گنج یابی و فلزیابی و دارای کارشناسان متبحر در زمینه ی تعمیر انواع دستگاه های طلایاب می باشد .

در شرکت گنج یاب  پویا سعی شده است که  بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید  .
برای یک خرید هوشمندانه می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

 

طلایاب تصویری ، بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب ، خرید و فروش فلزیاب ، فروش دستگاه فلزیاب ، تعمیر دستگاه فلزیاب ، خرید دستگاه فلزیاب ، دستگاه فلزیاب ، دستگاه طلایاب ، اجاره دستگاه گنج یاب ، دستگاه فلزیاب تصویری ، فلزیاب دست دوم ، فلزیاب کارکرده .

 

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.