اجاره دستگاه گنج یاب
اجاره دستگاه گنج یاب
می 11, 2021
دستگاه فلزیاب
دستگاه فلزیاب
می 13, 2021
دستگاه طلایاب

دستگاه طلایاب

دستگاه طلایاب :

فلزیاب پویا  ارائه دهنده انواع دستگاه‌ طلایاب ، فلزیاب ، گنجیاب ، ردیاب و اسکنرزمین در ایران می باشد .
از خریداران محترم دستگاه طلایاب  خواهشمند است قبل از خرید هر نوع دستگاه فلزیاب ، معدن یاب ، حفره یاب ، گنجیاب  و غیره به نکات زیر توجه داشته باشید :

الف : هرگز بدون آگاهی از فروشنده هایی که جا و مکان مشخصی ندارند ، اقدام به خرید یا واریز مبلغی به حساب آن ها جداً خودداری فرمایید .
ب : مراقب باشید سیستم های که هیچ گونه ربطی به دستگاه طلایاب ندارند ، با تبلیغ دروغین به شما نفروشند و به عنوان مثال چند نمونه از آن ها را به شما معرفی می نماییم.

دستگاه های ژئوفیزیک که این سیستم ها را به نام فلزیاب های تصویری تا عمق ۱۵ الی ۲۰ متر معرفی می نمایند ، که این سیستم ها فقط جهت شناسایی رگه های زمین و گسل ها مورد استفاده قرار می گیرد که متاسفانه بعضی از افراد سودجو این سیستم ها را به قیمت خیلی بالا بفروش می رسانند .

دستگاه طلایاب

دستگاه طلایاب

دوربین های حرارتی و دید در شب را به نام فلزیاب تصویری معرفی می نمایند که این سیستم ها نیز هیچ گونه ربطی به فلزیاب نداشته و فقط جهت موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه های زنده یاب لیزری را نیز به نام فلزیاب تصویری واقعی تا شعاع ۲ کیلومتر با تبلیغ دروغین بفروش می رسانند ، که این سیستم ها نیز هیچ گونه ربطی به فلزیاب نداشته و فقط جهت پیدا کردن افراد زنده به هنگام زلزله در زیر آوار می باشد .

توضیحاتی در مورد دستگاه طلایاب :

دستگاه طلایاب عبارت است از دستگاهی که توانایی تشخیص آهنی یا غیر آهنی بودن فلزات را دارد . یعنی توان جدا کردن فلزات از هم دیگر همچنین جداسازی طلا از دیگر فلزات را دارا می باشد .
این یکی از ویژگی‌های برجسته  دستگاه طلایاب می باشد .
آن‌ها می‌توانند تشخیص دهند که چه چیزی فلز است و چه چیزی فلز نیست و این ویژگی سبب شده که در وقت صرفه جویی شود .
هر کدام از سه نوع دستگاه طلایاب  ، گنج یاب و فلزیاب ،  ویژگی‌های خاص خود را دارند که هر یک را از دیگری متمایز می سازد .
نکته قابل توجه در خرید این دستگاه این است که تنوع فوق بالایی در این دستگاه ‌ها وجود دارد و باید در انتخاب بهترین نوع و مدل این دستگاه آگاهی‌های لازم را داشته باشیم .

دستگاه طلایاب

دستگاه طلایاب

توصیه به خریدارن محترم دستگاه‌های طلایاب

هرگز بدون اطلاع از فروشندگانی که موقعیت مکانی مشخصی ندارند ، اقدام به واریز مبلغی به حساب آن‌ها جداً خودداری فرمایید، ترفند این شیادان بدین گونه است که با خطوط اعتباری اقدام به تبلیغات می‌نمایند و پس از مدت کوتاهی خطوط جدیدی را جایگزین کرده تا شناسایی نشوند .

مراقب باشید سیستم‌ هایی که هیچ گونه ارتباطی با دستگاه طلایاب  ندارند ، با تبلیغ کاذب به شما نفروشند و به عنوان مثال چند نمونه از آن‌ها را به شما معرفی می‌نماییم تا دچار گمراهی نشوید .

دستگاه‌های ژئوفیزیک که این سیستم‌ها را به نام دستگاه طلایاب تا عمق ۱۵ الی ۲۰ متر معرفی می‌نمایند ، که این سیستم‌ها صرفا جهت شناسایی رگه‌های زمین و گسل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد که متاسفانه برخی افراد سودجو این سیستم‌ها را به قیمت های بسیار بالا به فروش می‌رسانند .

دوربین‌های حرارتی و دید در شب و همین‌طور دماسنج‌های لیرزی را به نام طلایاب تصویری معرفی می‌نمایند که این سیستم‌ها نیز هیچ ارتباطی به دستگاه های فلزیاب نداشته و فقط جهت موارد خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد .

همه ی افراد به طور  طبیعی با شنیدن اسم  دستگاه طلایاب ، ذهنشان به سوی پیدا کردن گنج و اجسام قدیمی و با ارزش  در رابطه با گذشتگانمان  سوق پیدا می‌کند .
این دستگاه توانایی تشخیص اجسام فلزی در هر مکان را دارند.
به این نکته توجه داشته باشید که هر چقدر دستگاه از توانایی تشخیص بالاتری برخوردار باشد ، قطعا دارای کارایی بیشتری نیز خواهد بود .
این دستگاه همانند دستگاه فلزیاب کار می کند و تفاوت چندانی این دو دستگاه با هم ندارند .
این دستگاه برای فلزات قدیمی که سال های طولانی زیرخاک هستند فرکانس های بالاتری را نشان می دهد که ممکن است شما را با اشتباه روبه ­رو کند .
از ویژگی های دیگر دستگاه طلایاب می توانیم به استفاده از آن ،  در پیدا کردن کابل و لوله و تجهیزات ارتباطی و مخابراتی شهری که مکان آنها به طور کامل مشخص نیست نام برد .
از دیگر ویژگی های این دستگاه می توانیم به عملیات نیروهای پلیس برای تشخیص بمب ، مواد منفجره و عملیات تروریستی نام برد .
طلایاب ها انواع مختلفی دارند که به طور کلی می‌توانیم آنها را به سه دسته تقسیم کرد .
دسته اول این گونه هستند که وجود اجسام فلزی را در زمین یا در مکان‌های مختلف تشخیص می دهد .
دسته دوم فلزها را از نظر آهنی و غیرآهنی بودن تشخیص می‌دهند .
دسته سوم دستگاه‌های گنج یابی هستند که این دو دسته را تکمیل می‌کنند .

شرکت فلزیاب پویا به عنوان بزرگترین وارد کننده و پخش کننده انواع سیستم های طلایاب ، گنج یابی و فلزیابی و دارای کارشناسان متبحر در زمینه ی تعمیر انواع دستگاه های طلایاب می باشد .

در شرکت گنج یاب  پویا سعی شده است که  بهترین دستگاه‌ های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید  .
برای یک خرید هوشمندانه می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب ، خرید و فروش فلزیاب ، فروش دستگاه فلزیاب ، تعمیر دستگاه فلزیاب ، خرید دستگاه فلزیاب ، دستگاه فلزیاب ، اجاره دستگاه های گنج یاب ، دستگاه های فلزیاب تصویری ، فلزیاب دست دوم ، فلزیاب کارکرده .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.