خرید و فروش فلزیاب

بهترین دستگاه گنج یاب
بهترین دستگاه گنج یاب
دسامبر 25, 2020
فروش دستگاه فلزیاب
دسامبر 28, 2020

خرید و فروش فلزیاب :

درحالی ‌كه براساس آيين ‌نامه‌ های  اجرايي  در مورد فلزياب های موجود در بازار ایران   (مصوب هيات دولت)  ، براي ساخت ، خريد و فروش فلزیاب  ، نگهداري کردن در محل زندگی و کار یا حتی  تبليغ و استفاده از اين دستگاه ،  گرفتن و اخذ مجوز رسمی  ضروری اعلام شده است .

اما به ‌راحتی مي‌توانیم  با مراجعه به يكي از شركت‌های خرید و فروش فلزياب ، يكي از انواع فلزیاب  ‌را خريداري  کنیم .

طي چند وقت  گذشته  نيز آگهي‌ های خرید و فروش فلزياب دوباره در برخي از روزنامه‌ها و مجله های موجود در بازار و حتی در بالای  صفحه‌ی يک آن‌ها با ذكر نام شركت و شماره تلفن‌هاي متعدد ، به‌چشم مي‌خورد .

به گزارش خبرنگار بخش ميراث فرهنگي خبرگزاری های متعدد  ، يكي از صاحبان شركت خرید و فروش فلزیاب ، از قيمت‌ها و انواع مختلف فلزیاب با قیمت های آن سخن مي‌گويد ، و به همراه آموزش های متعدد  در محل  و دادن ضمانت ‌نامه‌  و خدمات پس از فروش .

با تمامي اين همه  تبليغات در فضا های مجازی و عمومی و سهولت در خريد ، به‌ نظر می آید  برخی شركت ‌ها دارای  مجوز خرید و فروش فلزیاب  هستند ؛ اما در همان آيين‌نامه‌ی  اجرايی آمده است كه فروشندگان این نوع دستگاه ها مكلف هستند  دستگاه فلزياب را تنها به اشخاصی كه مجوز خريد از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگری دارند ، به فروش برسانند  و نسخه ‌ای  از برگ فروش را با ذکر  مشخصات خريدار و مشخصات فني دستگاه ، برای سازمان بفرستند .

اما در اين مورد بايد گفت كه خريد و فروش فلزیاب  از شركت های  فروش خيلی راحت تر و آسان ‌تر از اين حرف‌ها می باشد ؛  به‌طوريكه هنگام خريد ، كوچك ترين اشاره‌ای به اين موضوع نمی ‌شود و برای هیچ یک از فروشندگان این معنی را نمیدهد و پی رو این دستور العل نمیباشند .

مدت اعتبار مجوزهاي ساخت ، خريد و فروش فلزیاب  و نگهداري دستگاه‌های  فلزياب ، در مفاد و آيين ‌نامه های معتبر ، يک‌ سال تعيين شده و تمديد آن بستگی  به رعايت مفاد قرار داد و  آيين‌نامه‌ی  اجرايی در دستور کار دولت است .

و  جالب اين است كه هنوزهیچ  مجازات خاص و مشخصی برای  عاملان متخلف فروش دستگاه فلزياب در قانون ایران تعيين نشده است .

خرید و فروش فلزیاب

خرید و فروش فلزیاب

تنها مجازات درنظر گرفته شده برای متخلفان و فروش غیر قانونی دستگاه ها ، تعطيلي محل كسب فروشندگان به‌ عنوان مجرمان و قطع تلفن‌های همراه و ثابت مورد استفاده در اين كار و شرکت هایشان میباشد .

به انضمام اينكه در مورد مطبوعات مبلغ اين كار، پس از يک ‌بار تذكر مطابق قانون مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ، نسبت به لغو امتياز انتشار آن‌ها اقدام  خواهد شد .

وجود لینک ها و سايت ‌های اينترنت فراوان  ايرانی با بروزترین و جامع‌ ترين اطلاعات درباره انواع خرید و فروش فلزياب ، ساخت ‌آن‌ها ، نحوه‌ی كاركرد ، معايب ، تنظيمات ، عيب ‌يابی دستگاه ها و تعمير آن‌ها نيز هر چند برای تمامی  افرادی كه با اين وسيله ها سر و كار دارند بسيار مفيد است .

همچنان تعداد زيادی از کاوشگران و یا حتی مردم عادی  به دنبال كشف گنج و زيرخاكی های بسیار  به ‌وسيله‌ ی علائم ،  نشانه ها و نقشه‌هايی  با مبداء  نامعلوم هستند و مطمئنا  یک فلزياب خوب و با کار آمد  يكي از اصلی ترين نیاز آن افراد  برای انجام این گونه  عملیات شخصی به ‌شمار می ‌رود  .

فاکتورهای مورد نیاز در خرید فلزیاب :

عمق کاوش

همیشه عمق کار  کاوش فلزیاب ، یکی از مهمترین  عوامل در خرید و فروش فلزیاب  می باشد .

فلزیاب های بسیار زیادی در ایران وجود دارد که  با عمق کاوش بسیار بالا پیدا میشوند اما همه آن ها عمق واقعی نیستند وامکان اشتباه کردن در آن ها زیاد هست  و عمق کاوش فلزیاب به  شرایط محیط و  آب و هوایی و جنس خاک آن منطقه و شرایط اقلیمی بستگی دارد پس همواره دستگاه هایی که انتخاب میکنید در نظر داشته باشید که با شرایط  اقلیمی شما سازگاری داشته باشند .

نوع کاربردی فلزیاب

در خرید و فروش فلزیاب ، نوع های کاربردی فلزیاب ها به ۳ دسته تقسیم میشود :

دسته اول معدن یاب

دسته دوم گنج یاب

دسته سوم فلزیاب

خرید و فروش فلزیاب

خرید و فروش فلزیاب

در خرید و فروش  فلزیاب به چه چیزی توجه کنیم ؟

خاک و شرایط منطقه :

نوع خاک و شرایط منطقه بسیار مهم می باشد  و کاوشگر باید قبل از خرید دستگاه فلزیاب  ، خاک  آن منطقه را در نظر داشته باشد که در آن منطقه شما به چه نوع دستگاه هایی نیاز پیدا میکند  تا بتوانید به صورت خیلی دقیق به اهداف خود برسید.

توجه داشته  باشید که انتخاب یک فلزیاب خوب و مناسب با خاک منطقه بسیار مهم است . همواره باید در خرید و فروش فلزیاب  جزو اصی ترین فاکتور ها در نظر گرفته شود .

تصویری بودن دستگاه فلزیاب :

اگر شما افرادی هستید در دنیای پیدا کردن و اکتشاف گنج های باستانی فعالیت میکنید و نیت  خرید یک دستگاه  فلزیاب را  دارید یا به اصطلاح یک کاوشگر حرفه ای هستید ، شما باید از یک دستگاه  فلزیاب تصویری حرفه ای استفاده کنید تا به هدف خود برسید زیرا شما با استفاده از دستگاه های تصویری قدرت این را دارد که  انواع فضا های  پر و خالی اتاقک ها و حفره ها را شناسایی کنید .

قدرت تفکیک دستگاه فلزیاب :

قدرت تفکیکی فلزیاب یکی دیگر ازگزینه است که در خرید فلزیاب بسیار حائز اهمیت  است .

با خرید و فروش فلزیاب ،  یک دستگاه فلزیاب  با قدرت تفکیک میتواند تا عمق های بالا به شما بگوید جنس فلز مدفون شده در خاک  چیست .

البته نباید زیاد به این گزینه اکتفا کرد چرا که  فلزیاب ها  در این موارد هم میتواند  دچار اشتباه شوند و کاوشگر را به اشتباه بکشانند .

نوع و مدل دستگاه :

کاوش گران باید قبل از خرید حتما دقت کنند که چه نوع دستگاهی مورد نیاز آن ها میباشد ؟

مثلا آیا کاوشگر به دستگاه ردیاب و یا شعاع زن احتیاج دارد ؟

یک دستگاه فلزیاب بوقی یا پالسی میخواهید ؟

و یا حتی نیاز و احتیاج به یک دستگاه  اسکنر دارید ؟

این بستگی به نوع منطقه و اطلاعاتی که کاوشگر از هدفش دارد
تا با توجه به شرایط  و اطلاعاتشان  بتوانند دستگاه و مدل مورد نظرخود  را انتخاب کنند  .

خدمات پس از فروش دستگاه فلزیاب  :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه فلزیاب  حتما باید به این نکته توجه کنید که آن شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش یا حتی ارتقا داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و عیب دستگاه را پیدا کنند و  بتوانید دستگاه فلزیاب  را ارتقا دهید .

این روزها تبلیغات های فلزیاب  را گشترده تر  کردیم و با واژگانی , و معانی همچون فلزیاب تصویری  و انواع آن روبرو شده ایم .

در حالت کلی دستگاه هایی که ادعا می کنند می توانند تصاویری از فلزات مدفون شده را برای شما به صورت واضح و بدون هیچ مشگلی نمایش دهند عملا وجود ندارند . البته نا گفته نماند با بهره گیری از برخی از فن  آوری های پیشرفته همچون اولتراسونیک و رادار می توان چنین چیزی را امکان پذیر کرد که بعید است در تمامی دستگاه های معمولی و ارزان چنین امکانات پیشرفته ای موجود باشد .

برای همین است که می گوییم اکثر تبلیغاتی که در زمینه فلزیاب ها و یا طلا یاب ها وجود دارد به احتمال خیلی زیاد دروغ و کذب باشد ،  مگر اینکه حتما از تکنولوژی های فوق استفاده کرده باشد که در اینصورت قیمت تمام شده این دستگاه بسیار زیاد و گران خواهد بود .

در شرکت فلزیاب پویا سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.