تعمیر دستگاه فلزیاب
دسامبر 29, 2020
3set
3set
ژانویه 1, 2021
خرید فلزیاب

خرید فلزیاب

خرید فلزیاب :

بررسی انواع و ویژگی ‌های هر فلزیاب به مشتری و یا کاوشگر کمک می‌ کند تا بتواند ، آگاهی کاملی در زمینه مشخصات فنی و غیر فنی محصولات و قیمت آن‌ها به دست آورده و بهترین و مناسب ترین دستگاه فلزیاب را انتخاب کرده و دستگاه مورد نظر را خرید نمایند .

همه ی کسانی که از دستگاه‌های فلزیاب استفاده می‌کنند می ‌دانند که ویژگی‌های متعدد و مختلف دستگاه فلزیاب می‌تواند در رسیدن اهدافی که فرد و کاوشگر دارد بسیار تاثیر گذار باشد .

به همین دلیل است که از میان انواع مارک ‌ها و برند ها و انواع مختلفی که در بازار ایران یا خارج وجود دارد باید با اطلاعات دقیق ،  برای خرید بهترین و مناسب ترین و با کیفیت ترین دستگاه  مورد نظر اقدام نمود تا بتوانیم بیشترین کارایی را از دستگاه داشته باشیم و بهترین انتخاب  دستگاه را ، برای خرید فلزیاب را داشته باشیم .

از جمله  مهم ترین و اساسی ترین نکات در خرید فلزیاب توسط کاوشگران ماهر ،  این است که برای خرید این فلزیاب ها نباید زیاد به مارک و برند موجود در بازار ها توجه نمود و بیشتر به کیفیت و کارایی دستگاه فلزیاب و امکانات دستگاه توجه کنید .
یکی از عواملی که باعث شده مدل های مختلفی از دستگاه های فلزیاب به بازار بیاید ، تنوع آب و هوایی و خاک مورد استفاده در نقاط مختلف جغرافیایی می باشد  تا شاهد تنوع مدل‌های مختلف این محصولات باشیم .
تنوع  زیاد  در خرید فلزیاب ها از یک طرف می ‌تواند به عنوان یکی از  ویژگی  اصلی و مثبت و خوب در نظر گرفته شده و باعث شود تا کاوشگران و جویندگان فلزات ، انتخاب‌ های بیشتری در کاوش و جست و جوی خود داشته باشند .
اما همین انتخاب‌های فراوان و بیشتر در برخی از موارد ممکن است باعث به وجود امدن  مشکلات و دغدغه‌ هایی برای کاوشگران و مردم  در انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع فلزیاب از میان دستگاه‌های موجود در بازار شود .
علاوه بر این مورد ، بسیاری از شرکت‌های داخلی ایران با توجه  و با در نظر گرفتن به عدم رعایت حقوق کپی برداری  در ایران ، نمونه‌ های ساخت داخل فلزیاب را با عنوان بهترین مارک  ها و برند ‌های معتبر و مطرح جهانی به فروش می‌رسانند که همین امر باعث شده است تا اعتماد به طرح ها و مدل‌های مختلف فلزیاب در ایران پایین بیاید و خرید فلزیاب انجام نپذیرد .

خرید فلزیاب

خرید فلزیاب

گنج یاب چیست ؟

گنج یاب به دستگاهی گفته می شود که علاوه بر شناسایی فلز قادر است با ارزش یا بی ارزش بودن  نوع فلز یا به عبارتی طلا یا غیر طلا بودن فلزات را از هم  مشخص کند .

فرق فلزیاب و طلایاب و گنج یاب چیست؟

عمدتا فلزیاب به دستگاه هایی گفته می شود که فقط قادر است فلزات مورد نظرو کاوش  را شناسایی کند و نمیتواند با ارزش یا بی ارزش بودن فلزات مدفون شده  را تشخیص دهد ، درحالی که گنج یاب و طلایاب این ویژگی را دارند و میتوانند تشخیص دهند .

از جمله ویژگی های یک فلزیاب حرفه ای برای خرید فلزیاب :

عمق نفوذ به داخل زمین حداقل 4 متر داشته باشد .

نشانگر متراژ را روی دستگاه  داشته باشد .

دستگاه سبک و کم حجم باشد .

فلزیاب حرفه ای باید از ویژگی  تغییر فرکانس برخوردار باشد .

تفکیک حداقل 50% ذرات را داشته باشد .

حذف ذرات را داشته باشد .

دستگاهی خریداری کنید که امتحان خود را پس داده مانند PI – VLF و …

معمولا در فلزیاب ها ، تصویری بودن دستگاه عملکرد و عمق زنی دستگاه را زیاد میکند .

برای آموزش دستگاه حداقل 1 ماه وقت بگذارید و کار با دستگاه را حتما  از فروشنده بخواهید .

متراژ های بالای 4 متر برای جنس تازه را باور نکنید  .

بعضی از شرکت ها از قضیه گاز طلا سوء استفاده کرده و میگویند متراژ فلزیاب برای جنس کهنه 5 برابر می شود باور نکنید  حداکثر 3 برابر می شود .

انواع فلزیاب ها و خرید فلزیاب :

فلزیاب پالسی : نوعی دیگری از فلزیاب های موجود در بازار ، فلزیاب پالسی می باشند که توسط ارسال امواج پالس به داخل  زمین و برگشت آن با قدرت تفکیک پذیری قادر به تشخیص فلزات در اعماق زمین هستند .  دقت در فلزیاب های پالسی نسبت به سایر فلزیاب ها بهتر و کامل تر است و کار ا این دستگاه راحت و ساده می باشد .

فلزیاب تصویری : فلزیاب های  تصویری یا فلزیاب ایمیجر، نوع دیگری از فلزیاب ها می باشند که آنالیز تصویری فلزات زیر خاک  را پس از مرحله تفکیک پذیری را برای اپراتور فراهم می کنند .

فلزیاب تصویری هیچ فرق خاصی  با فلزیاب های بوقی ندارند ، در صورتیکه سیستم هشداردهنده فلزیاب بوقی ،  دارای صوت و آلارم می باشد ولی  فلزیاب تصویری آن آلارم  را به صورت رنگ و شکل های مختلف روی صفحه مانیتور کاوشگر نمایش می دهد .

فلزیاب شعاع زن : شعاع زن ها زمانی کاربرد دارند که شما میخواهید بدانید در یک محیط وسیع دور اطرافتان آیا فلزی وجود دارد یا خیر؟ در این عمل دستگاه فلزیاب  شعاع زن ، شما را به سمت هدف هدایت میکند .

در خرید فلزیاب باید توجه به شعاع زن ها کرد که عموما  بر دو نوع یونی و فرکانسی هستند .

خرید فلزیاب

خرید فلزیاب

نوع یونی دستگاهها بسیار پرخطا می باشد ، دستگاه به سمت یون های طلا می رود . علت خطای این نوع دستگاه های فلزیاب آلوده بودن خاک وهمچنین حذف ضعیف ذرات  درخاک می باشد و باعث سردرگمی اپراتورهای  ردیاب یونی طلایاب می باشد .
اما مدل دیگر آن که بسیار عالی و با کیفیت هست ردیاب و شعاع زن فرکانسی می باشد . این نوع دستگاه های فلزیاب ،  دارای تنظیماتی می باشند که شما با دادن اطلاعاتی به دستگاه ، سیستم طبق فرکانس داده شده به سمت فلزات  خاص شمار  می رود .

در شرکت گنج یاب  پویا  سعی شده است که  بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک  خرید فلزیاب  هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008
بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.