فروش گنج یاب
فروش گنج یاب
ژانویه 4, 2021
خرید گنج یاب2
خرید گنج یاب
ژانویه 6, 2021
فروش طلایاب

فروش طلایاب

فروش طلایاب :

اول اینکه  باید بدانیم دستگاه طلایاب چیست ؟

دستگاه طلایاب  یا گنج یاب به مجموعه تجهیزاتی گفته می شود که توانایی شناخت و تشخیص وجود قطعات فلزی را در هر شرایطی مانند زیر خاک ،  درون سنگ ها ، درون دیوار ها و ….  را داشته باشند .

هر چقدر توانایی دستگاه طلایاب  در تشخیص فلزات بیشتر باشد کاربرد آن دستگاه نیز تخصصی تر می گردد ،  برای مثال  دستگاهی که توانایی تشخیص آهنی یا غیر آهنی بودن فلز از فلزات دیگر را داشته باشد جزء دستگاه های طلایاب یا گنج یاب  میدانند و کاربرد آن نیز قطعا بیشتر می باشد و فروش طلایاب  بیشتر می شود .

اگر به طورکاملا  ساده بخواهیم عملکرد یک دستگاه طلایاب  را شرح دهیم و بازگو کنیم به این صورت می باشد که این دستگاه یک میدان مغناطیسی در حول دیسک پایین خود ایجاد می کند . با نزدیک ترین دیسک به زمین یا محیط های دیگر اگر فلزی در آن محدوده باشد میزان شدت میدان مغناطیسی را تغییر می دهد و به کاوشگر بر حسب نوع هشدار های خود اطلاع میدهد  .  در این شرایط احتمال وجود فلزات  در آن منطقه مورد کاوش  وجود دارد . البته بسته به میزان شدت تغییر میدان مغناطیسی در دیسک ها  و توانایی دستگاه ، عمق جستجو مشخص می شود .

مثلا برای فلزات قدیمی که مدت هاست زیرخاک هستند فرکانس آنها بسیار بالاست و به همین علت در بسیاری از موارد می شنوید که دستگاه به اشتباه تشخیص داده است .

کاربرد های اصلی دستگاه های طلایاب و فروش طلایاب :

دستگاه های طلایاب ، گنج یاب ، فلزیاب  انقدری گسترده شده اند که در بسیاری از شرایط حساس برای کاوش یا اطلاعات زمین شناسی از آنها استفاده می گردد که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره می کنیم .

در گیت های امنیتی فرودگاه های همه یکشور ها هم برای افراد هم برای وسایل آنها که در صورت وجود اجسام غیر مجاز مانند مواد منفجره و اسلحه ،  طلا قابلیت تشخیص وجود داشته  باشد .

برای پیدا کردن کابل و لوله و تجهیزات ارتباطی و مخابراتی شهری که جای آنها مشخص نیست یا به واسطه تغییرات زمین مثل رانش جابه جا گردیده اند .

همچنین در شرایط نظامی خاص مانند پیدا کردن مین ها یا قطعات و ترکش به جا مانده در جنگ های گذشته  و بمب های عمل نکرده . همچنین در عملیات جستجو کردن  پیکر شهدا و سربازان و تجهیزات و پلاک آنان نیز انجام می شود .

همچنین در عملیات نیروهای پلیس برای تشخیص وجود بمب و مواد منفجره و عملیات تروریستی  استفاده از دستگاه گنج یاب برای تشخیص اشیا و گنج های قدیمی و باستانی در زمین هم استفاده می گردد .

فروش طلایاب

فروش طلایاب

مشخصات یک دستگاه طلایاب خوب و فروش طلایاب :

اگر در فروش طلایاب ، روزی به شما یک طلایاب بسیار گران قیمت پیشنهاد شد ، بهتر است درباره ویژگی هایی که در زیر بیان می شود از فروشنده سوال کنید .

طلایاب مناسب باید حداقل تا عمق ۴ متر درون زمین و یا دیوار را به راحتی ردیابی نماید و اطلاعات آن را به ما بدهد .

نشانگر حساسیت یکی از مشخصات ضروری برای طلایاب به شمار می رود .

قابلت تنظیم فرکانس و تغییر آن را در دستگاه طلایاب حتما امتحان کنید .

بالانس دستی برای افزایش عمق نفوذ درون زمین و اجسام را داشته باشد .

قابلیت تفکیک فلزات از یکدیگر نیز از مشخصه های ضروری طلایاب می باشد که باید به این گزینه توجه داشت .

پیش از خرید ، به سیستم کار طلایاب توجه  کنید .

انواع طلایاب های موجود بازار ایران و فروش طلایاب :

فلزیاب تفریحی .

فلزیاب صنعتی .

فلزیاب حرارتی .

فلزیاب مغناطیسی .

فلزیاب فرکانسی .

در فروش فلزیاب باید به برخی از ویژگی های آن دستگاه توجه کرد از جمله آن ویژگی ها :

باید حداقل عمق نفوذ  ۳ الی ۴ متر را داشته باشد .

دارای نشانگر متراژ باشد تا کاوشگر به راحتی عمق را چک کند و به کاوش بپردازد .

فلزیاب یا طلایاب باید دارای قابلیت تنظیم فرکانس باشد تا کاوشگران با تنظیم آن نوع جنس را متوجه شوند .

دستگاه با کیفیت باید داری نشانگر حساسیت باشد .

فروش طلایاب  باید قابلیت تفکیک کنندگی و تشخیص جدا کردن بین آهن و غیر آهن را داشته باشد و حتی نوع جدید تفکیک کنندگی یعنی فقط طلا (just gold) را داشته باشد .

دارای بالانس(توازن یا تعادل) دستی باشد یا حداقل بصورت اتوماتیک داشته باشد .

دارای تفکیک حداقل ۵۰% باشد .

ویژگی حذف ذرات را داشته باشد .

فروش طلایاب

فروش طلایاب

دارای سیستم کاری VLF و PI باشد و اگر دارای PI تغییر یافته بهتر می باشد ، زیرا سیستم کاری PI تغییر یافته ترکیبی از دو نوع سیستم کاری VLF و PI می باشد که هم قدرت تفکیک نوع VLF را دارا میباشد و هم قدرت نفوذ نوع  PI

تصویری بودن دستگاه فلزیاب ربطی به عملکرد و … ندارد و فقط اجسام و فلزات داخل زمین را در صفحه مانیتور به نمایش میگزارد . فروش طلایاب

در شرکت طلایاب و گنج یاب  پویا  سعی شده است که  بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

2 دیدگاه

  1. Minaa گفت:

    خیلی خوب بودن ممنون از مطالب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *