BHP MULTI
BHP MULTI
ژانویه 31, 2021
Deep cruse basic
Deep cruse basic
فوریه 2, 2021
BHP SUPER

BHP SUPER

BHP SUPER

BHP SUPER

BHP SUPER

عمق بهترین دستگاه فلزیاب  ۸ متر به صورت سه بعدی همراه با نرم افزار Just G old میباشد .
نقطه پایی با متال دتکتور ۴ الی ۵ متر دارای تفکیک انواع فلزات و در بعضی از شرایط تفکیک انواع سنگ های قیمتی .
دیسک ۴۵ قابلیت کشف اهداف به صورت صوتی و دیجیتالی .
جستجوی سطحی و زیرسطحی برای کاوش اهداف فلزی با تفکیک قابلیت تصاویر سه بعدی در عمق زمین با سیستم اسکنر سیستم کشف و ردیابی محفظه و حفره و اتاقک .
أنا لوپ ادرا یونیورسال گارانتی ۱۲ ماه و ۵ سال خدمات پس از فروش رایگان .
جستجو در اعماق بالا برای کاوش اهداف فلزی با تفکیک کاره مداوم با یک بار شارژ کردن به مدت ۶ ساعت دارای دیسک ۴۵ و لوپ یک در یک اورجینال .
دسته های ردیاب آنتی قابلیت بالانس شدن در انواع زمین های آلوده و بحرانی .
خوراک خور ، حفره یاب برای ردیابی اهداف پنهان شده در شعاع های مختلف مانند جنگل و زمین های خیس کوهستان و شوره زار و آهکی و نمناک کتاب چه و دفترچه ترجمه شده فارسی .

کسانی که از دستگاه های فلزیاب BHP SUPER  استفاده می کنند می دانند که ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد . به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار وجود دارد باید با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام نمود .

در شرکت طلایاب و گنج یاب  پویا  سعی شده است که  بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

طلایاب تصویری ، بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب ، خرید و فروش فلزیاب ، فروش دستگاه فلزیاب ، تعمیر دستگاه فلزیاب ، خرید دستگاه فلزیاب ، دستگاه فلزیاب ، دستگاه طلایاب ، اجاره دستگاه گنج یاب ، دستگاه فلزیاب تصویری ، فلزیاب دست دوم ، فلزیاب کارکرده .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *