ARAGON
ARAGON
ژانویه 28, 2021
BHP FORCE
BHP FORCE
ژانویه 30, 2021

BEST FINDER

BEST FINDER

BEST FINDER

با بهره گیری از بهترین تکنولوژی ها در زمینه فرکانسی و توانایی کاوش در تمام مناطق و زمینهای مختلف حتی خیس و مرطوب همراه با شعاع زنی دقیق با برد بیش از یک کیلومتر و نقطه زنی15 متر، گزینه مناسبی برای فعالان فلزیابی محسوب میشود .
در زمانی که جسم فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار میگیردشدت میدان مغناطیسی تغیریافته و دستگاه فوق با احساس این تغییرات متوجه وجودفلز در اطراف میدان خود میشود و آن را آشکار میکند .
هرچه شدت میدان مغناطیسی تولید شده توسط دستگاه بیشتر باشد عمق کشف فلز بیشتر خواهد بود.
برد مفید و موثر : 1 کیلومتر عمق کاوش : 15 متر دارای سیستم آنالیز خاک وحذف ذرات و آلودگی زمین و محيط
قابلیت تفکیک فلزات آهنی از غیر آهنی توسط مد اختصاصی برای طلا ونقره وغيره.
ردیابی و مشخص کردن نقطه مرکزی هدف وحوزه های مغناطیسی قابلیت حذف ذرات و آلودگی محیط
قابلیت ارتقاء وقدرت نصب سنسور GPR و XGPR (قابل خرید) قابلیت کاوش حوزه های مغناطیسی که در اثر واکنش های یونی ایجاد شده اند
12 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش شرکت DMDC)

کسانی که از دستگاه های فلزیاب BEST FINDER استفاده می کنند می دانند که ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد . به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار وجود دارد باید با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام نمود.

در شرکت طلایاب و گنج یاب  پویا  سعی شده است که  بهترین دستگاه‌ های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

طلایاب تصویری ، بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب ، خرید و فروش فلزیاب ، فروش دستگاه فلزیاب ، تعمیر دستگاه فلزیاب ، خرید دستگاه فلزیاب ، دستگاه فلزیاب ، دستگاه طلایاب ، اجاره دستگاه گنج یاب ، دستگاه فلزیاب تصویری ، فلزیاب دست دوم ، فلزیاب کارکرده . گنج یاب تصویری .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *