خرید دستگاه فلزیاب

3set
3set
ژانویه 1, 2021
super DFR
super DFR
ژانویه 2, 2021
خرید دستگاه فلزیاب

خرید دستگاه فلزیاب

خرید دستگاه فلزیاب :

چگونه دستگاه فلزیاب مناسبی بخریم ؟ خرید دستگاه فلزیاب چگونه است ؟

مطمئن شوید که فروشندگان جا و مکان ثابتی دارند تا در بروز مشکلات بتوانید دستگاه را برای تعمیرات  و یا آن دستگاه را بروز کنید .

دستگاه مورد نظر را در ساروج و زیر خاک تست کنید  . اگر فروشنده از تست دستگاه اجتناب کرد از خریدن ار آن فروشنده اجتناب کنید .

دستگاه را در میان خاک  ، ذرات  ، آهک  ، استخوان  ، زغال  ، مواد معدنی  ، سنگهای معدنی ، خاک مرطوب و بتن تست کنید و سپس اقدام به خرید کنید تا از صحت دستگاه مطمئن شوید .

بدون تست خرید نکنید ، همینطور آماده سازی زمین تست به عهده فروشنده دستگاه فلزیاب  می باشد لذا از پرداخت هرگونه هزینه اضافی بخاطر آماده سازی زمین تست خودداری کنید .

به هیچ وجه گول ظاهر فروشنده و قسم هایی که دم به دقیقه برای فروش و خرید دستگاه فلزیاب خود می خورد را نخورید ، متاسفانه به علت بی سروسامان بودن و نبود نظارت کافی  شرکت های فروشنده ، تقریبا  ۹۰درصد این فروشنده های دستگاه فلزیاب ، کلاه بردار بوده و مردم و افراد زیادی که اکثرا از روی ناچاری  و عجله تصمیم به خرید این دستگاه ها گرفته اند در دام این افراد شیاد کلاهبردار و حیله گر می افتند .

از خرید دستگاه فلزیابی که اسم و رسم خاصی ندارند و کاتالوگ یا بروشور آنها در هیچ جا و یا صفحه اینترنتی قابل دسترس نیست جدا خودداری کنید تا از مشکلاتش دوری کنید و پول خود را دور نریزید .

خرید دستگاه فلزیاب

خرید دستگاه فلزیاب

با توجه به گزارشات فراوان خریداران و کاوشگران ، فروشنده هایی وجود دارند که یک دستگاه را به قیمت های مختلف می فروشند . پس قبل از خرید حتما در مورد دستگاه تحقیق کنید تا گول حرف های فروشنده های غیر مجاز را نخورید .

حتما ازخرید دستگاه فلزیاب ،  گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه های فلزیاب  اطمینان حاصل کنید ، دستگاه ها چه خارجی و چه داخلی باشند .

متراژهای بالای چهار متر را برای فلزات جدید باور نکنید . بهترین و بیشترین عمق زنی دستگاه های فلزیاب که قادر به تشخیص فلز هستند پایین چهار متر می باشند .

پس به نوشته های کاتالوگ دستگاه اعتماد نکنید چون ممکن می باشد که جعلی و خود ساخته باشد ،  که فقط در حد حرف هستند در حالیکه ملاک اصلی عمق زنی ، در عمل و در سخت ترین شرایط طبیعی روی سطح زمین است .

اگر فروشنده ای در خصوص دستگاه های نقطه زن ادعا کرد که این دستگاه فقط به فلزات قدیمی حساسیت دارد و فلزات دیگر را تشخیص میدهد و به آن فلزات حسی نشان نمیدهد ، بدانید که کلاه برداری است و به هیچ عنوان صحت ندارد و صرفا برای فروش دستگاه هایی است که قادر به پیدا کردن فلزات نیستند و یا اصلا ربطی به فلز یابی ندارند و تقلبی هستند .

خرید دستگاه فلزیاب

خرید دستگاه فلزیاب

قیمت فلزیاب و خرید دستگاه فلزیاب :

بالا بودن قیمت یک دستگاه فلزیاب ،  دلیل بر بالا بودن کارایی و عمق نفوذ آن دستگاه فلزیاب  نیست  .
دستگاه هایی وجود دارد که در اطلاعاتشان نوشته شده عمق نفوذ ۷۰ متر ، اما در عمل حداکثر ۱٫۵ متر تا 2 متر  کارایی دارد .

خریداران و کاوشگران تازه کار  هم که فکر می کنند هرچه قیمت دستگاه فلزیاب  بالاتر باشد دستگاه بهتر است  و بدون تست و اطمینان از کارایی آن دستگاه  اقدام به خریدش می کنند و بعد از چند وقت کار کردن با آن دستگاه ،  متوجه عدم کارایی و عملکرد دستگاه می شوند .

همچنین افسوس زمان و هزینه از دست رفته را می خورد که بدون تحقیقات رفته و دستگاهی گران و بدون کارایی را خریداری کرده اند .

توجه داشته باشید در قیمت گذاری و خرید دستگاه های فلزیاب ، ملاک تنها عمق نفوذ نمی باشد . بلکه میزان خطا و کیفیت حذف ذرات هم عوامل بسیار  مهمی در قیمت گذاری و خرید دستگاه فلزیاب هستند .

پس در انتخاب خود  برای خرید دستگاه فلزیاب دقت کنید . قابل ذکر است که هرچه عمق زنی دستگاه فلزیاب بیشتر باشد . فلزات ریز را در عمق ۱ الى ۲ متری بهتر شناسایی می کند .

انواع دستگاه های فلزیاب :

فلزیاب‌های تفریحی (VLF) :

این دستگاه‌ های فلزیاب ، کوچک بوده بسیار سبک هستند و دیسک آن‌ ها حدود 35  سانتی‌ متر می باشد . می توانند یک شی‌ء  فلزی یک در یک متر را در عمق حدودی یک متری زمین پیدا کنند و به با با آلارمی که دارد متوجه کند  . قدرت تفکیک کمی دارند و برای اشیاء فلزی که سطح زمین بسیار نزدیک هستند مناسب می باشند .

فلزیاب‌های تفریحی که دارای نمایشگر دیجیتالی می‌باشند . قدرت تفکیکی کمی را دارند ، به این منظور که می‌توانند فلزات آهنی را از فلزات غیر آهنی با دقت ۸۰ درصد جدا کنند و به نمایش بگذارند .

فلزیاب‌های حرفه ای (PI) :

فلزیاب های حرفه ای دارای قدرت بسیار بیشتری نسبت به دیگر فلزیاب های موجود در بازار ها  هستند. فلزیاب های حرفه ای دارای وزن سنگین هستند و جا به جا کردن آن دستگاه دشوار میباشد . زیرا در آن دستگاه ها  به دلیل مصرف زیاد برق از باتری های اسیدی شبیه موتورسیکلت استفاده شده است .

در فلزیاب های حرفه ای نسل جدید در بازار از باتری های لیتیومی قوی استفاده شده است ، که وزن دستگاه را بشدت کاهش میدهد ، تا حمل و نقل آن کاوشگر  را دچار مشکل نکند . فلزیاب‌ های حرفه ای مانیتور ندارد و با توجه به حس ذرات با بوق زدن به کاوشگر اطلاعات را میدهد و ساده می ‌باشند .

فلزیاب‌های صنعتی :

از فلزیاب‌های صنعتی در صنعت‌های مختلف مثل فرش ماشینی و صنایع بسته‌ بندی، چوب بری و کارخانه‌ها و یا حتی در فرودگاه ها روی گیت خروجی یا ورودی افراد  استفاده می‌شوند .

فلزیاب‌ های با امکان فرستنده و گیرنده (TR) :

فلزیاب های فرستنده ، گیرنده از یک دیسک فرستنده در جلو و یک دیسک گیرنده در عقب دستگاه فلزیاب  که معمولا به شکل مربع هستند تشکیل شده اند .

این دستگاه‌ ها نیز قدرت تفکیک ندارند و معمولاً برای پیدا کردن فلز های بزرگ مثل لوله‌ های آب و یا گاز مدفون شده در زیر زمین  مورد استفاده قرار می‌گیرند . از دیگر معایب فلزیاب تی آر سخت بودن کار با دستگاه ، گم کردن هدف و ضعف در تعیین محل دقیق فلزات در زیر زمین  می باشد . که به همین خاطر خرید عمومی زیادی نسبت به دیگر فلزیاب های موجود در بازار را ندارند .

انواع تفکیک در فلزیاب :

تفکیک اهن و غیر اهن :

این نوع تفکیک بیش از 50 سال است که در دستگاه های پالسی و VLF وجود دارد و در این نوع تفکیک دستگاه قادر است آهن را از بقیه فلزات جدا کند و قادر نیست که فلزاتی غیر مغناطیس یا غیر آهنی را از هم جدا کند و همانطور که از اسم این تفکیک پیداست فلزات غیر آهنی شامل تمامی فلزات به غیر آهن می شود .

تفکیک با ارزشی و بی ارزشی :

در این نوع تفکیک فلزاتی همچون طلا ، نقره ، مس ، استیل و آلومینیوم جز گروه فلزات با ارزش و فلزاتی همچون آهن و چدن و مفرغ و برنز جزو گروه فلزات بی ارزش قرار می گیرند این نوع تفکیک از سال 2000  به بعد ابداع شده است و هم اکنون نیز 80% دستگاه ها این نوع تفکیک را دارند .

تفکیک just gold :

این نوع تفکیک روش جدیدی است که از چند سال پیش در بعضی از دستگاه های پیشرفته گنج یاب و فلزیاب موجود در بازار  به کار رفته است در این نوع تفکیک دستگاه فقط فلز طلا را به عنوان با ارزش شناسایی می کند و فلزاتی همچون مس ، الومینیوم ، برنز و آهن و …. را به عنوان فلزات بی ارزش تشخیص می دهد و به کاوشگر با اعلام علائم خود با خبر می سازد .

در این نوع تفکیک اکثرا دستگاه ها عمق به شدت افت می کند در حالی که بعضی از دستگاه های شرکت پویا  اپراتور می تواند تا عمق 4 الی 5 متر واقعی نیز از تفکیک  JUST GOLD استفاده کند و چون دستگاه آلومینیوم و آهن پوسیده را به عنوان بی ارزش شناسایی می کند خطای تفکیک نزدیک به  صفر می شود و اپراتور می تواند فقط طلا و فلزات با ارزش را شناسایی کند  .

در شرکت فلزیاب  پویا  سعی شده است که  بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *